Tisková zpráva - VI. modul vzdělávacího kurzu

VI. modul vzdělávacího kurzu „Založení sítě komunitních škol“ přinesl řadu zajímavých podnětů

28. února se konala první přednáška VI. modulu vzdělávacího kurzu „Založení sítě komunitních škol“. Přednáška vedená formou moderované diskuze přinesla řadu zajímavých podnětů, které lze vnímat jako návrhy projektů, jejichž realizace by zlepšila a zpestřila život v naší obci a okolí.
Starosta města Švihov PaedDr. Václav Petrus v roli facilitátora, nebo chcete-li moderátora, řídil diskuzi a zjišťoval, co účastníkům přednášky v Kasejovicích a okolí chybí, co by bylo dobré zlepšit a s čím je veřejnost naopak spokojena.
Takto vybraná témata byla účastníky přednášky obodována dle důležitosti a rozdělena do dvou skupin. Volný čas a sním související záležitosti jako dětské hřiště, taneční sál, kino, či koupaliště byly prodiskutovány v této přednášce. Dopravní obslužnost a další problémy budou projednány v přednášce následující, jež se bude konat 6. 3. od 17.00 v budově ZŠ Kasejovce.
Na přednášky budou navazovat semináře, kde budou témata podrobně prodiskutována a zpracována a připravena pro realizaci.

V Kasejovicích, 29. 2. 2012