Kasejovické kabiny jsou stavbou roku Plzeňského kraje

Dne 28.5. se v plzeňské Měšťanské besedě konalo slavnostní vyhlášení 10. ročníku soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2012.

Stavba roku 2012 - Kasejovické fotbalové kabiny
Stavba roku 2012 - Kasejovické fotbalové kabiny

Město Kasejovice přihlásilo v rámci této soutěže do kategorie Sportovní a volnočasové stavby nově vybudované fotbalové kabiny. O vítězné stavbě Plzeňského kraje hlasovala jak odborná porota, tak veřejnost. Stavbám přihlášeným do soutěže zaslala veřejnost téměř 2000 hlasů. U jednotlivých nominovaných staveb hodnotila odborná porota finanční náklady, způsob provedení a zejména jejich účelnost a funkčnost. Kasejovice byly v této soutěži úspěšné a soutěžní kategorii Sportovní a volnočasové stavby s přihlášenou stavbou vyhrály.
Paralelně s touto soutěží proběhla samostatná soutěž o Cenu ČKAIT Plzeňského kraje vyhlášená Oblastní kanceláří ČKAIT Plzeň (Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě). Do této soutěže byla přihlášena projektantka stavby „Rekonstrukce a přístavba fotbalové tribuny a šaten v Kasejovicích“ Alena Vochová. Za návrh této stavby získala Alena Vochová Cenu ČKAIT. Odborná komise u navrženého projektu ohodnotila zejména původnost řešení, přínos životnímu prostředí, funkčnost a technickou úroveň objektu.

Nominace na Stavbu roku Plzeňského kraje 2012 v kategorii Sportovní a volnočasové stavby. Soubor ve formátu pdf.
Titul Stavba roku Plzeňského kraje 2012 v kategorii Sportovní a volnočasové stavby. Soubor ve formátu pdf.
Ocenění Stavba roku Plzeňského kraje 2012. Soubor ve formátu pdf.

Autor článku: Löffelmannová Š.

Autor fotografií: Löffelmannová Š.

Publikováno: 28.05.2013

Aktualizováno: 23.08.2019